Fatih Evden Eve Nakliye

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

0Yorum
10Puan

Fatih Evden Eve Nakliye - Fatih Erbaş

Uzman kadromuz ile Bursa'da asansörlü taşımacılık sektöründe profesyonel düzeyde hizmet veren firmalar arasındayız. Şehiriçi nakliye ve şehirlerarası nakliye hizmetlerimizle Türkiye'nin heryerine eşyalarınızı güvenle taşımakta ve siz değerli müşterilerimizi taşınma zahmetinden son derece ekonomik fiyatlar ile kurtarmaktayız.

Bursa'da evden eve nakliye hizmetlerimiz kapsamında ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı yapmakta ve nakliye sigortası yaptırarak eşyalarınızı nakliye esnasında oluşabilecek maddi zararlara karşı güvence altına almaktayız. Evden eve nakliye hizmetimiz esnasında eşya paketleme, marangozlu nakliye, mobilya paketleme işlerinizi nakliyeye uygun ambalajlarla yapmakta ve nakliye işlemi tamamlandıktan sonra tüm paketli eşyaları açarak yeni evinizdeki yerlerine yerleştirmekteyiz. Mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için söküm ve montaj konusunda deneyimli bir ekiple çalışmaktayız. Taşıma esnasında nakliye asansörü kullandığımız için taşınma işlemlerinizi kısa sürede ve hasarsız tamamlamaktayız.

Ayrıca firmamız bünyesinde asansör kiralama hizmeti de vermekteyiz. Haftanın 7 günü sunduğumuz asansörlü evden eve nakliye hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar