Fatih Evden Eve Nakliye

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

4Yorum
10Puan

Fatih Evden Eve Nakliye - Fatih Erbaş

Uzman kadromuz ile Bursa'da asansörlü taşımacılık sektöründe profesyonel düzeyde hizmet veren firmalar arasındayız. Şehiriçi nakliye ve şehirlerarası nakliye hizmetlerimizle Türkiye'nin heryerine eşyalarınızı güvenle taşımakta ve siz değerli müşterilerimizi taşınma zahmetinden son derece ekonomik fiyatlar ile kurtarmaktayız.

Bursa'da evden eve nakliye hizmetlerimiz kapsamında ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı yapmakta ve nakliye sigortası yaptırarak eşyalarınızı nakliye esnasında oluşabilecek maddi zararlara karşı güvence altına almaktayız. Evden eve nakliye hizmetimiz esnasında eşya paketleme, marangozlu nakliye, mobilya paketleme işlerinizi nakliyeye uygun ambalajlarla yapmakta ve nakliye işlemi tamamlandıktan sonra tüm paketli eşyaları açarak yeni evinizdeki yerlerine yerleştirmekteyiz. Mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için söküm ve montaj konusunda deneyimli bir ekiple çalışmaktayız. Taşıma esnasında nakliye asansörü kullandığımız için taşınma işlemlerinizi kısa sürede ve hasarsız tamamlamaktayız.

Ayrıca firmamız bünyesinde asansör kiralama hizmeti de vermekteyiz. Haftanın 7 günü sunduğumuz asansörlü evden eve nakliye hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Zamanında ve titiz çalışmanız için çok teşekkürler. Sözünün arkasında duran nadir esnaf arkadaşlardan birisiniz. Sizinle çalışanların pişman olmayacağından eminim.

Barbaros Can - 01.01.2018

10Puan

Teşekkürler Barbaros Bey, eksik olmayın.

Bursa'da evden eve taşımacılıkta Fatih beyi tek geçerim. Sözü ve güvenilirliği tartışılmaz. Çok teşekkür ederim Fatih bey ve ekibine.

MERVE ATAY - 07.11.2017

10Puan

Biz teşekkür ederiz Merve Hanım.

Çok güvenilir. Hiçbirşeyime zarar gelmedi. Kesinlikle gözüm kapalı tavsiye ederim.

Serdar Üstündağ - 25.09.2017

10Puan

Teşekkürler Serdar Bey.

İlgi, alaka, işçilik süper. Teşekkürler Fatih Nakliyat. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ahmet Dursun - 21.09.2017

10Puan

Teşekkürler Ahmet Bey, iyi günlerde oturun.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar