Poyraz Mobilya

Çorum / Merkez

Marangoz / Ahşap Mobilya

Hemen Ara

Poyraz Mobilya - Fatih Özdemir

Çorum/ Merkez’de marangoz ve ahşap mobilya alanında Küçük Sanayi bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Çorum Merkez başta olmak üzere tüm ilçeler ve Merzifon başta olmak üzere Amasya’nın tüm ilçelerine servis hizmetlerimiz mevcuttur.

Poyraz Mobilya olarak tüm yaşam alanlarınıza ayrıcalıklı çözümler sunmaktayız. Her model banyo ve mutfak dolabı imalatı, raflı dolap sistemleri, yatak dolabı, gardırop, mermer ve granit mutfak tezgâhı, mermer ve granit banyo tezgâhı, TV ünitesi, vestiyer, sürgülü dolap, merdiven altı dolap, yüklük, ray dolap, portmanto imalatı ve ölçüye özel mobilya imalatı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca mutfak tezgâhı ve tezgâh arası cam yâda baskılı fayans döşeme hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz takdirde sıhhi tesisat ve elektrik tesisatı konularında çözümler üretmekteyiz. İşlerinizi zamanında teslim ederek pratik, hesaplı ve şık çözümler sunmaktayız.

Haftanın her günü, hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar