Favori Yapı

Bursa / Osmangazi

Cam Balkon Sistemleri

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Favori Yapı - Ümit Gök

Bursa Osmangazi’de cam balkon ve katlanır cam sistemleri, PVC kapı pencere ve alüminyum doğrama alanlarında 14 yıllık tecrübemiz ile faaliyet göstermekteyiz. Nilüfer ve Osmangazi bölgeleri başta olmak üzere Bursa’nın her noktasına Adopen Yetkili Bayisi olarak servis hizmetleri vermekteyiz.

Su ve rüzgâra karşı maksimum dayanıklılık sağlayan cam balkon sistemlerimizi gelişen teknolojileri yakından takip ederek sürekli yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Cam balkon, sürgülü cam balkon, renkli cam balkon, katlanır ve ısıcamlı cam balkon, kış bahçesi, giyotinli cam balkon, kumandalı cam balkon ve otomatik cam balkon imalat, montaj ve tamir hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca alanında uzman personellerimiz PVC kapı ve pencere tamiri, PVC kapı ve pencere montajı, sineklik tamiri ve montajı, pileli, sürgülü, stor, menteşeli ve cam sineklik montajı, kedi sinekliği imalatı, panjur montajı, garaj kapısı tamiri işlerinizde profesyonel çözümler sunmaktadırlar. İşlerinizi söz verdiğimiz sürede teslim etmekte, kaliteli malzemelerle ekonomik fiyatlarda hizmet vermekteyiz.

Pazar günleri hariç haftanın her günü, uzman ekiplerimizle sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Yaptıkları işçilikten dolayı favori yapı ya teşekkür ediyorum işçilikleri çok iyi ve zamanında geldiler kesinlikle tavsiye ediyorum.

Saadettin vatansever - 29.11.2018

10Puan

Herkese tavsiye ederim. Söz verdikleri günde geldiler ve gayet memnunum.

Davut Yıldırım - 04.06.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar