Feel Fit Sağlıklı Yaşam Merkezi

İstanbul / Ataşehir

Danışman / Danışmanlık Hizmetleri

Feel Fit Sağlıklı Yaşam Merkezi

FEEL FIT; kişisel antrenör eşliğinde yeni teknoloji egzersiz sistemi olan EMS-EMA ile kısa sürede yoğun spor etkisi oluşturan, Diyetisyen & Sağlıklı Yaşam Koçu Gülbu Tokcan eşliğinde sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmanızı sağlayan, masaj terapisiyle desteklenerek kendinizi fit ve iyi hissetmeniz için oluşturulmuş bir sağlıklı yaşam merkezidir.- KİŞİSEL ANTRENÖR ile sadece 25 dak.’da yeni teknoloji egzersiz sistemi (EMS-EMA)

(Besyo mezunu – AmpliTrain özel eğitmeni)- BESLENME VE DİYET UZMANI ile bireysel veya kurumsal beslenme danışmanlığı

( Diyetisyen Gülbu Tokcan - Hacettepe Üniv.)- SAĞLIKLI YAŞAM KOÇU ile sağlıklı alışkanlıklar kazanma, koruma ve iç motivasyon kazanma

(Yaşam Koçu Gülbu Tokcan – Okan Üniv.)- MASAJ TERAPİSTİ ile zihinsel ve fiziksel rahatlama ve zindelik

(Sertifikalı uzman)Gülbu Tokcan Kimdir?Hacettepe Üniversitesi Beslenme & Diyetetik bölümünden 1997 tarihinde mezun oldum. Marmara Üniversitesi’nde "Executive Development Program" adı altında, İngilizce İşletme Master sertifika programını tamamladım.Acıbadem Stress Control & Sports Center, Nişantaşı Nutra Slim ve Novartis ilaç firmasındaki tecrübelerime, Okan Üniversitesi’nden aldığı “360 derece Koçluk” eğitimini de ekleyerek yaşam koçu olarak da çalışmaktayım.Halen Sardunya Gıda A.Ş. nin danışman diyetisyeniyim. Ayrıca ikiz kızlarıma annelik ve diyetisyenlik yapmaktayım.Sağlıklı yaşamın en önemli destekçisi olan sporu, ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmenin en kolay yolu olan masaj terapisini de kombine ederek oluşturduğumuz Feel Fit sağlıklı yaşam merkezini işletmekteyim."Çok iyi hissediyorum" diyerek merkezimizi terketmenizi görmek en büyük mutluluğum... Fit hissetmek istiyorsanız, ben ve ekip arkadaşlarım hizmetinizdeyiz.Aldığı eğitimler, katıldığı seminer ve kurslar:Sporcu Beslenmesi - Hacettepe Üniversitesi (1997)

Rep Satış Eğitimi -Eczacıbaşı Warner Lambert (1998)

Profesyonel Satış Teknikleri- Novartis (1999)

Marmara University-Executive Development Program,İstanbul (1999-2000)

Pastacılık Kursu – Academi İstanbul,Kitchen Arts Center (2001)

Esnek Satış Eğitimi - Novartis (2001)

Sunum Teknikleri - Novartis (2002)

Yenilikçi Performans - Novartis (2004)

Satışın Yeni Psikolojisi - Novartis (2005)

Satış Başarısı – BGM (2007)

Segmentasyon-Targeting-Planlama - Novartis (2007)

Stratejik Düşünme Ve Planlama - TMI (2009)

Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu-İstanbul (2011)

Okan Universitesi-360 derece Yaşam Koçu (2011)

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar