Ferhan Akkaya

İstanbul / Beylikdüzü

Demir Doğrama

2Yorum
5.5Puan

Ferhan Akkaya

İstanbul / Beylikdüzü’ nde demir doğrama, ferforje çelik, konstrüksiyon çelik, çatı ve çatı izolasyon alanlarında 25 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Arnavutköy, Avcılar, Bakırköy, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Sarıyer bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Çatı yapımı, çatı sistemleri, çatı izolasyon, küpeşte, ferforje kaynak ve montajı, merdiven korkuluk yapımı, pencere korkuluk, çatı yalıtım çözümleri, çelik çatı yapımı, yangın merdiveni yapımı, yangın merdiveni imalatı, çelik konstrüksiyon, merdiven imalatı, demir doğrama, demir kapı, apartman kapısı imalatı, demir bahçe kapısı, pencere korkuluğu, merdiven küpeştesi üretim ve montajı işlerinizde alanında uzman personellerle hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

kendisinden gayet memnun kaldık aldığı işi en kısa surede en titiz bir sekilde bitirdi

ferhan akkaya - 31.10.2018

10Puan

Bu usta pardon dolandırıcı kaporayı hesabına yatırdıktan sonra telefon rehberindeki herkesi engelliyor. Yani sadece yeni kurbanlar ararsa çalıyor ve kendisi birini ararsa. Bu arada konuşmasını duysanız dünyanın en saygılı en uzman demir ustası. Yani nitelikli dolandırıcı.

Leyla Görgin - 11.04.2018

1Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar