Dizayn Dekor

İzmir / Karabağlar

Boya / Badana

6Yorum
10Puan

Dizayn Dekor - Fıratcan Demirayak

İzmir / Karabağlar’ da alçı, kartonpiyer, fayans, yalıtım, boya badana alanlarında faaliyet göstermekteyiz. İzmir’in her noktasına ekibimizle servis hizmeti vermekteyiz.

İç mimari ve dekorasyon alanında alçı, asma tavan, alçı çekme, alçı sıva, alçıpan asma tavan, kartonpiyer, boya dekorasyon, boya badana, duvar kağıdı uygulamaları, sıva, iç cephe boyama, fayans döşeme, fayans zemin kaplama, banyo ve mutfak seramik tamiri, mutfak granit tezgah değişimi, laminant parke, alçı saten boya, desenli boya, daire boyama, oda boyama, parke montajı, kabuk sıva gibi tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli hizmetler sunmaktayız. Ayrıca mantolama, site mantolama işleri, apartman mantolama işleri, dış cephe mantolama, müstakil bina ve villa mantolama işlerinizde alanında uzman personellerimizle titizlikle çalışmaktayız.

Detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan Pazar günleri dâhil haftanın her günü bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Temiz, titiz ve güvenilir bir firma. İşimizi zamanında teslim ettiler. Fırat Bey son derece çalışkan ve sözüne sadık. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mustafa Erkan - 02.08.2018

10Puan

Yaptığınız titiz ve dürüst çalışma için teşekkür ederim. Çevremdekilere sizi tavsiye edeceğim, hayırlı işler.

Musin Karaoğlu - 23.07.2018

10Puan

Kardeşim benim eline sağlık bu kadar beklememiştim, tahmin ettiğimden de güzel oldu. Ustasıburada.com tam ustasını bulmuş, usta adammışsın. Teşekkürler, ellerine sağlık.

Ahmet Bayraktar - 19.07.2018

10Puan

Firmanızı tanımadan önce internet üzerinden iş yaptırmaya temkinli davranıyordum. Sizin bu titiz ve kaliteli işçiliğiniz sonrasında daha rahat oldum. Verdiğiniz bu dürüst hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Derya Pekdemir - 16.07.2018

10Puan

Özverili ve hızlı temponuz, işinize duyduğunuz saygı sayesinde bu kadar titiz bir çalışma sergiliyorsunuz. Ustam elinize kolunuza sağlık, herkese tavsiyede bulunacağım.

Mehmet Seyidoğlu - 11.07.2018

10Puan

Bu firmayla uzun süreli çalışma fırsatı bulduk. Çok kişiye yönlendirdim. Hem titiz hem ahlâklı bir ekibi var. Yaptığınız özverili işlerden dolayı teşekkür ederim. Allah hayırlı işler versin.

Selma Çiftçi - 10.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar