Storm Chip Tuning

Ankara / Etimesgut

Oto Elektronik / Beyin

Hemen Ara

Storm Chip Tuning - Özgür Yılmaz

Ankara / Etimesgut ilçesi Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi'nde her marka araç için dizel partikül filtresi iptali, EGR iptali, araç yazılımı, ad blue iptali ve chip tuning gibi performans arttırıcı hizmetler vermekteyiz.

Günümüzün en büyük sorunlarından olan partikül filtre doluluğu nedeniyle araçlarımızda oluşan büyük sıkıntılara kesin çözümler sunuyoruz. Geçici çözüm olan partikül filtresi değiştirme ve temizleme işlemleri hem maliyetli hem de kesin çözüm değildir. Araçlarınızın partikül filtresini iptal ederek kalıcı çözümler sunuyoruz. Araçlarınızda profesyonel chip tuning uygulaması yapıyoruz ve bu sayede %30 beygir ve tork artışı, %15 yakıt tasarrufu yapmanızı sağlıyoruz. Deneyip memnun kalmazsanız paranız iade. Fabrika çıkışlarında araçlara konulan hız limitini iptal ediyoruz. Egzoz geri dönüşüm sistemi olan EGR’yi iptal ederek aracınızın zarar görmesini önlüyoruz. Ayrıca araç beyin yazılımı, DPF iptali ve arıza kodu kapatma gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

Her marka ve model otomobil için sunduğumuz tüm hizmetlerde arıza tespiti ve mekanik işçilik ücretsiz olup 7 yılı aşkın süredir çalıştığımız kurumsal firmaların araç filoları önemli referansımızdır.

Daha detaylı bilgi ve yardım alabilmek için 7/24 ücretsiz çağrı hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar