Furkan Yapı Endüstriyel

Bursa / Nilüfer

Alçı / Kartonpiyer

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Furkan Yapı Endüstriyel - Ömer Balıkçı

10 yılı aşan süredir Bursa'nın Nilüfer ilçesinde faaliyet göstermekteyiz. Alçı, boya, fayans, seramik, parke ve sıhhi tesisat, Elektrik tesisat işleri konularında çalışmaktayız. Franke, Japar, RocaKale, Siamp yetkili servis hizmeti vermekteyiz.Su kaçağı tespiti ve gider açma işler makinelerimiz ile yapılmaktadır

Ev, işyeri ve inşaatların alçı ve alçıpan, sıva, boya ve badana konusundaki komple işlerini yapmaktayız. Banyo, WC, mutfak su ve sıhhi tesisatlarının döşenmesi, tesisat tamiri ve tadilatı, su kaçağı tespiti, çeşme, lavabo, musluk vb. montajı, tamiri ve değişimi konularında profesyoneliz. Parke, fayans, kalebodur ve seramik gibi ürünlerin satışı ve uygulama işlerini itinayla yapmaktayız. Ayrıca iç ve dış cephe mantolama, izolasyon ve yalıtımı konularında işinde uzman bir ekiple hizmet vermekteyiz. Sinpaş Modern Yapı Evleri, Misya 15300 Toplukonut projelerinin sıhhi tesisat işleri tarafımızca yapılmıştır. Aynı zamanda Bursa Beyçelik, Çelikform, Rollmech Otomotiv, Er Metal ve Emar Çelik referanslarımızdan bazılarıdır.

1 yıl işçilik garantisi ve sorunsuz iş teslimi güvencesi ile sunduğumuz hizmetlerimiz ve ürün çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızı arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Gerçekleştirmiş olduğu titiz çalışmalar için Furkan Yapı'ya teşekkür ederiz.

Onur Görgen - 13.09.2018

10Puan

Güler yüzlü ve titiz çalışan ekibinize verdiği emekler için teşekkür ederim.

Aslı Erfidan - 07.09.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar