Garanti Torna Atölyesi

İstanbul / Sarıyer

Oto Tamir / Bakım

3Yorum
10Puan
Hemen Ara

Garanti Torna Atölyesi - Tayfur Kaya

İstanbul Maslak'taki Atatürk Oto Sanayi Sitesi'nde bulunan dükkanımızda torna, pres ve kaynak işleri konusunda faaliyet göstermekteyiz.

Garanti Torna Atölyesi olarak sahip olduğumuz uzman kadromuz ile her marka ve modelde aracın hidrolik direksiyon kutusu, elektrikli direksiyon kutusu ve mekanik direksiyon kutusu bakım ve arızalarında servis desteği sunmaktayız. Ayrıca direksiyon pompası tamiri, AKS tamiri, AKS revizyon, AKS kafası ve körüklerinin değişimi, sunroof dişlisi, cam dişlisi ve silecek dişlisi tamiri, torna, pres ve kaynak işlerini itinayla yapmaktayız.

Her marka ve modelde direksiyon kutusu, direksiyon pompası ve AKS satışımız da bulunmaktadır. İşinin ehli profesyonel kadromuzla sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Aracımla yolda kaldım. Aracımın direksiyon pompası arıza yaptı ve hemen netten UstasıBurada sitesine girdim. Garanti Torna'yı gördüm. Hemen aradım, beni ve aracımı bulunduğum yerden aldılar ve servise getirdiler. Tamir ve onarımım yapıldı. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. İşinin ehli ustalar.

Muhammeddülo Mahmud - 13.11.2017

10Puan

Teşekkürler Garanti Torna. Çok memnun kaldım. Aracımın akslarında ve direksiyon kutusundaki sesler, yağ kaçakları tamamen gitti. Herkese tavsiye ederim.

Cengiz ozdemir - 13.11.2017

10Puan

İşinin ehli, hizmette sınır tanımayan çalışanlarıyla prestijli bir işletme. Çok memnun kaldım. Teşekkürler Garanti Torna ve çalışanları. Ve tabiki işletme sahibi Tayfur Kaya...

Aslı acar - 10.11.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar