Gazi Elektrik

Bursa / Osmangazi

Alarm / Kamera Sistemleri

3Yorum
10Puan
Hemen Ara

Gazi Elektrik - Mustafa Budak

Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Dikkaldırım mahallesindeki işyerimizde elektrikçilik ve elektrik tesisatçılığı alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Ayrıca uydu sistemleri ve çanak anten sistemleri ile alarm, kamera ve güvenlik sistemleri alanındaki tüm arıza ve kurulum işlerini uzman ekibimizle yapmaktayız.

Elektrik tesisatı döşeme ve tamiri, elektrik pano tamiri, şalter tamiri, priz montajı ve tamiri, şofben montajı ve her türlü elektrik arıza ve montajında tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Diğer uzmanlık alanımız olan uydu arıza, uydu frekans güncelleme, uydu kanal ayarlama, uydu resetleme, uydu sinyal güçlendirici, çiftli lnb ve çoklu lnb montajı, merkezi uydu sistemleri montajı, uydu tamiri ve servisi, apartman uydu servisi işlerini hızlı ve güvenilir şekilde yapmaktayız. Ev ve işyeri güvenliğiniz için alarm montajı, güvenlik kamerası kurulumu, alarm tamiri ve ayarı, güvenlik kamera ayarı ve kamera yer değiştirme gibi hizmetler sunmaktayız.

Elektrik tadilat ve tamiratlarınızda birinci sınıf kaliteli malzeme ve titiz işçiliğimizle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizi 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşini severek ve temiz yapan tek insan, vallahi helal olsun kazandığın para. Sorunu kısa sürede hallettiler. Hayırlı işler bol kazançlar.

Aziz Tepe - 24.12.2017

10Puan

Hızlı, güvenilir, işinin uzmanı. Bu devirde işini bu kadar severek, itinayla temiz yapan usta yok zaten. Başarılarının devamını dilerim Mustafa usta. İyi çalışmalar...

Vedat alıcı - 04.10.2017

10Puan

Mükemmel işçilik. İşinin ehli. Teşekkür ederim. Hiç çekinmeden iletişim kurabilirsiniz.

Onur ayaz - 04.10.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar