Gazi Elektrik

Bursa / Osmangazi

Alarm / Kamera Sistemleri

0Yorum
10Puan

Gazi Elektrik - Mustafa Budak

Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Dikkaldırım mahallesindeki işyerimizde elektrikçilik ve elektrik tesisatçılığı alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Ayrıca uydu sistemleri ve çanak anten sistemleri ile alarm, kamera ve güvenlik sistemleri alanındaki tüm arıza ve kurulum işlerini uzman ekibimizle yapmaktayız.

Elektrik tesisatı döşeme ve tamiri, elektrik pano tamiri, şalter tamiri, priz montajı ve tamiri, şofben montajı ve her türlü elektrik arıza ve montajında tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Diğer uzmanlık alanımız olan uydu arıza, uydu frekans güncelleme, uydu kanal ayarlama, uydu resetleme, uydu sinyal güçlendirici, çiftli lnb ve çoklu lnb montajı, merkezi uydu sistemleri montajı, uydu tamiri ve servisi, apartman uydu servisi işlerini hızlı ve güvenilir şekilde yapmaktayız. Ev ve işyeri güvenliğiniz için alarm montajı, güvenlik kamerası kurulumu, alarm tamiri ve ayarı, güvenlik kamera ayarı ve kamera yer değiştirme gibi hizmetler sunmaktayız.

Elektrik tadilat ve tamiratlarınızda birinci sınıf kaliteli malzeme ve titiz işçiliğimizle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizi 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar