Genç Mobilya ve Oto Koltuk Döşeme

İstanbul / Silivri

Mobilya Tamir / Boyama

Genç Mobilya ve Oto Koltuk Döşeme - Rıdvan Günaydın

1999 yılında başladığımız bu sektörde geçen yıllar içerisinde kendimizi sürekli geliştirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Silivri başta olmak üzere Tekirdağ, Edirne, İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermekteyiz.

Oto koltuk döşeme , mobilya tamirat ve boya/cila işleri koltuk , kanepe , çekyat döşeme ve tadilat işleri Mobilya aksesuarları ana faaliyet alanlarımızdır. Oto döşeme tamiri, döşeme sökme ve yenileme,torpido kaplama, vites topuzu derisi, kol dayama, deri döşeme, oto deri döşeme, Nubuk döşeme konularında ustayız. Ayrıca oto zemin döşeme tamiri ve değişimi çalışmalarımızda müşterilerimizin memnuniyeti için özenle çalışmaktayız

Oto grubu haricinde Çekmece tamiri, sandalye tamiri, koltuk tamiri, mobilya ve yatak tamiri, çekyat ve kanepe tamiri gibi ev ve işyeri mobilyalarınızla ilgili her türlü mobilya tamirat işlerinde uzmanız. Bunun yanısıra berjer döşeme, berjer tamiri, koltuk döşeme, antika koltuk döşeme, deri döşeme, puf döşeme, varaklı koltuk kaplama, köşe takımı döşeme, koltuk yüzü değişimi, deri koltuk döşeme, leke tutmayan kumaşlarla koltuk kaplama, oymalı koltuk döşeme, çekyat makası değişimi ve tamiri hizmetlerimizi birinci sınıf malzeme kullanarak ve usta işçiliğimizle ekonomik koşullarla yapmaktayız.

Pazar günleri hariç haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar