Global Teknoloji Servisi

Bursa / Nilüfer

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

4Yorum
10Puan

Global Teknoloji Servisi - Şenol Özer

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde uydu servisi ve bilgisayar tamir hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Merkezi uydu sistemleri, bireysel uydu sistemleri, uydu arıza ve uydu kurulumu konusunda profesyoneliz.

Site, apartman, otel vb. yerlerin uydu sistemlerini kurmakta, uydu montajı, çanak anten montajı, uydu frekans ayarı, sinyal güçlendirme, çanak anten yer değişimi, uydu arıza giderme, televizyon tamiri, LCD ve LED TV tamiri, HD TV tamiri, televizyon ekran değişimi, televizyon panel değişimi ve kurulumu gibi işlemlerinizi özenle yapmaktayız. Ayrıca Tivibu, D-Smart, Digiturk sistemlerinin özel servis hizmetlerini vermekte ve adsl arıza, telefon arıza, kablolama ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktayız. Bilgisayar tamiri kapsamında yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Laptop, notebook, tablet ve pc bilgisayarların tamiri, bilgisayar ekran değişimi, ram yükseltme, hard disk tamiri, format atma işlemlerinde uzman bir teknik ekiple haftanın 7 günü çalışmaktayız.

Bursa'nın tüm merkez ilçelerine servis hizmetlerimizi götürmekteyiz. Her marka bilgisayar ve uydu sistemiyle ilgili sunduğumuz servis ve tamir hizmetlerimizden faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızı arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Şenol bey işinin ehli biri sabırla uğraşıp çözdü emeğine sağlık kesinlikle tavsiye ederim

Tuğçe - 15.01.2019

10Puan

Yorumunuz ve değerlendirmeniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Bir sonraki projede görüşmek dileğiyle...

Şenol Usta işinin ehli. Gönül rahatlığıyla çağırabilirsiniz. Söz verdiği şekilde ve zamanda işini yapıyor.

Orhan Gökçe - 10.05.2018

10Puan

Gayet hızlı, güvenilir ve kalitelidir. Kesinlikle bu konularda uzman olduğunu kısa sürede işimi hallederek kanıtladı, tavsiye ederim.

Fatih Talaş - 10.04.2018

10Puan

10 numara esnaf, tavsiye ederim herkese. Şenol arkadaşın adı. Arayın pişman olmazsınız.

Sabri acar - 01.12.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar