Gmg Garage

Ankara / Yenimahalle

Oto Aksesuar / Modifiye

Gmg Garage

Türkiye'nin en güçlü araç kaplama merkezi Gmg Garage 25 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu, kalite ve tasarımları ile araç tutkunlarına profesyonel hizmet sunuyor.

Alanında Türkiye'nin ilk firması olma özelliğine sahip Gmg Garage, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye ve yurt dışındaki müşterileri için sunduğu geniş renk ve ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor

GMG GARAGE tarafından kullanılan araç kaplama malzemesi ISO TSE CE gibi standart testlerden başarıyla geçmiş olup boyaya herhangi bir zarar vermediği kanıtlanmıştır.

Yapılan uygulama araç tipine ve yüzeyin düzgünlüğüne göre değişiklik göstermekle birlikte aracın yüzeyindeki boya tozu, reçine, zift vs. kalıntıların temizlenmesiyle birlikte 1-2 iş günü sürmekte, şehir dışından gelen müşterilerimiz gelmeden önce aldıkları randevuya göre ertesi gün içerisinde araçlarını teslim alabilmektedir.

Araç kaplama işlemi yanı sıra Cam Filmi, Kaput Filmi, Cam Tavan, Boya Koruma, Chrome Kaplama, Özel Uygulamalar, Göçük Düzeltme, Jant Boyama servisimiz aracınıza ait tüm uygulamaları gerçekleştirmektedir

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar