Gökalp Teknik

Bursa / Yıldırım

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

4Yorum
9.8Puan
Hemen Ara

Gökalp Teknik - Mustafa Burak Gökalp

Gökalp Teknik olarak Bursa'nın Yıldırım ilçesinde bulunan Millet mahallesindeki dükkanımızda faaliyet göstermekteyiz.

Her marka ve modelde buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, çamaşır makinesi, fırın, elektrik süpürgesi vb. beyaz eşyaların ve elektrikli küçük ev aletlerinin montaj, tamir, bakım ve servis işlerini yapmaktayız. Ayrıca klima montaj, bakım ve onarım konusunda uzmanız. Elektrik, priz tamiri, şalter arızası ve tamiri, elektrik tesisatı işlerinizde merkez semt ve mahallelere 7/24 servis hizmetlerimizi sunmaktayız.

Hizmetlerimizi sunarken zamanında iş bitirmeye, kaliteli işçiliğe ve müşterilerimizin memnuniyetine önem vermekteyiz. Ekonomik fiyatlarla sunduğumuz servis hizmetlerimizden faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Sağ olsunlar, buzdolabı arızası için telefonla aradım, birkaç saat sonra geldiler ve ayrıca çok az da bir ücret aldılar. İşlerinde başarılar diliyorum.

Caner Aydın - 08.06.2018

10Puan

Servis gelip cihaza çok yüksek bir fiyat verdi. Burak Bey sadece kayışın attığını ve cihazım da bir sıkıntı olmadığını söyleyerek halletti. Çok cüzi bir rakam alarak, bizi çok mutlu etti. Güzel hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Emre Gazi - 29.12.2017

10Puan

Buzdolabımın arızasını 1 saat içinde tam anlamı ile çözen Burak Bey' e sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Çok teşekkürler..

kenan yılmaz - 20.12.2017

10Puan

Çok kaliteli ve hızlı servis. Çamaşır makinesinin arızasını bir gün içinde çözdü. Hiç problem yaşamadık. Çok dürüst ve güvenilir bir insan hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

mesut yılmaz - 20.12.2017

9Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar