Gökçeler Halı Yıkama

İstanbul / Üsküdar

Halı Yıkama / Temizleme

Hemen Ara

Gökçeler Halı Yıkama - Muhammet Kartal

İstanbul / Ataşehir'de halı yıkama ve koltuk temizleme alanında faaliyet göstermekteyiz. Ataşehir ve Kadıköy bölgelerine hizmet veren firmamız halı yıkama alanında son derece sağlıksız olan havuz sistemini kullanmamaktadır.

Her tür ve model halı yıkama ve koltuk temizleme, kilim yıkama, halıfleks yıkama, paspas yıkama, cami halısı yıkama, Milas, Şagi ve Isparta halısı yıkama, el halısı yıkama, yün halı yıkama, kreş ve anaokulu halısı yıkama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca perde yıkama, store perde yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, yatak yıkama ve overlok hizmetlerimiz bulunmaktadır. Firmamız halılarınız için son derece zararlı ve sağlıksız olan havuz halı yıkama sistemini kullanmamakta ve halınızın özelliklerine göre tam otomatik makineler ile yıkama işlemini yapmaktadır. Tam otomatik makinelerimizde el değmeden hijyenik ve anti bakteriyel deterjanlarla yıkanan halılarınız, titizlikle kurutulmakta, parfümlenmekte ve özel olarak ambalajlanmaktadır. Yıkanması gereken halılarınız servis personellerimiz tarafınızdan adresinizden alınmakta ve söz verdiğimiz tarihte adresinize teslim edilmektedir. Aynı zamanda yerinde yıkama hizmetleri sunmaktayız.

Halı yıkama ve koltuk temizleme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan Pazar günleri hariç haftanın her günü bizleri arayabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar