Göker Yapı

İstanbul / Kağıthane

Alçı / Kartonpiyer

Göker Yapı - Muharrem Şahin

1977 yılında Memduh Şahin, inşaat sektöründe tadilat, tamirat, dekorasyon işleriyle bağlı bulunduğu sektörde başarılarına imza atmaya başlamıştır. Aile şirketi olan Göker Yapı Ürünleri İnşaat San.Tic.Ltd Şti kurmuştur.
Üstün hizmet, deneyimli, yenilikçi uzman kadrosuyla inşaat sektöründe siz değerli müşterilerimize en iyi çözümleri üretmeye devam etmektedir.
Ve kendi sektöründe liderliğe yükselmek için müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermemeye kararlıdır.
İstanbul'un bir çok bölgesinde tadilat dekorasyon boya kartonpiyer banyo ve mutfak tadilat duvar kırma su ve elektrik tesisatı vb. uygulamalarında uzman ve yenilikçidir. Ev iş yeri ofis ve her türlü mekanları yenilemek güzelleştirmek bizim işimizdir.
Alçıpan, Alçıpan Tavan, Alçıpan Asma Tavan, Alçıpan Duvar, Alçıpan Bölme, Alçıpan Bölme Duvar işlerinde firmamız yetişmiş uzman Alçıpan Ustası ve zengin Alçıpan Modelleri ve uygun Alçıpan Fiyatları ile müşterilerimize hizmet vermektedir.
Şehir içi ve şehir dışında yazlık kışlık evlerde çatı aktarma bahçe betonu seramik işleri çatı olukları yenilemek dış cephe boya işleri gibi uygulamalarımız vardır..
İnşaat & dekorasyon işleriniz için teklif almak için arayınız.Boya, badana işlerini yapmaktayım.15 yıldır bu işi yapmaktayım.Mesleki eğiitim belgesi sahibiyim.Kaliteli ve güvenilir hizmet bizde.Çevreme hizmet vermekteyim.İşimizi en ekonomik koşullarda ve kaliteli olarak yapar, müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.Su tesisatı işlerini yapmaktayım.15 yıldır bu işi yapmaktayım.Mesleki eğitim belgesine sahibim.Kaliteli ve güvenilir hizmet bizde.Çevreme hizmet vermekteyim.İşimizi en ekonomik koşullarada ve kaliteli olarak yapar, müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar