Yalova Bilgisayar

Yalova / Çiftlikköy

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Yalova Bilgisayar - Gökhan BAŞGÜL

Yalova / Çiftlikköy’de bilgisayar tamiri ve laptop servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Karamürsel ve Çiftlikköy başta olmak üzere Yalova’da tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Uzun yıllardır bilgisayar ve laptop tamiri konusunda hizmet veren firmamız, kaliteli, verimli, ekonomik ve en güvenli hizmeti vermektedir. Bilgisayar ve laptop tamiri, bilgisayar format ve kurulum, notebook tamiri, ekran değişimi, hard disk tamiri, toner ve kartuş dolumu, yazıcı bakımı, web sitesi kurma, mobil site ve e-ticaret sitesi kurulumu, mobil uygulama kurulumu, yazıcı tamiri, server kurulumu, tablet yazılım yükleme, network satışı, web server, SQL server, kurumsal notebook temini, kurumsal masa üstü bilgisayar temini ve internet kurulumu hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca güvenlik kamerası kurulumu ve montajı, güvenlik kamerası yer değiştirme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bilgisayar ve laptop servis hizmetlerimizi isterseniz ev ya da iş yerlerinizde alabilirsiniz. Servisimize ulaştırdığınız markalı veya markasız tüm cihazlarınızın sorunu tespit edilerek tarafınıza iletilmekte ve sizin onayınız alınarak tamiri yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar