Gökhan Çakır

Antalya / Muratpaşa

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

Gökhan Çakır

Antalya / Muratpaşa ilçesinde bulunan işletmemiz, elektrikli küçük ev aletlerinizin mekanik donanımlarında meydana gelen arızaların onarımı, TV tamiri, uydu ve çanak anten sistemlerinin tamir, resetleme, ayar ve montajı hizmetlerini vermektedir.

Elektrikli ev aletleri bakım ve tamirini atölyemizde, evlerde ve elektronik alet kullanılabilen tüm mekanlarda yürütebilen ustalarımız faaliyetlerini hafta içi çalışma saatleri içinde sunmaktadır. Bosch, Siemens, Arzum, Gaggenau, Amana, Miele, Franke, Arçelik, Vestel, Tefal, Altus, Luxell, Ufo, Goldmaster, Fakir, Arnica, Philips, Samsung, LG, Panasonic, Toshiba, Telefunken, Hoover, Sinbo, AEG, Blue House, Delonghi, Braun, Kenwood, Morphy, Richards, Roventa, Fantom ve daha bir çok markadaki cihazınıza kaliteli hizmet sunan firmamız ekonomik fiyatları ile de cebinize dosttur.

Ütü, elektrikli süpürge, katı meyve sıkacağı, mutfak tartısı, mikser, fritöz, elektrikli ızgara, çay makinası, blender, mutfak robotu, mısır patlatma makinesi ve dikiş makinesi tamirleriniz için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar