Gökmer Isıtma Soğutma İnş. Tic.Ltd.Ştİ.

Ankara / Yenimahalle

Kombi Arıza / Montaj

Gökmer Isıtma Soğutma İnş. Tic.Ltd.Ştİ. - Gökhan Gökmer

Gökmer Isıtma Soğutma olarak Ankara/Yenimahalle’de kombi arıza ve bakım servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Keçiören ve Yenimahalle başta olmak üzere Ankara’nın tamamına servis hizmetleri vermekteyiz.

Her marka ve model kombi arıza ve tamiri, kombi bakımı, kombi fan motoru tamiri ve filtre temizliği, yoğuşmalı ve hermetik kombi tamiri, kombi temizleme, kombi bar tamiri, doğalgaz tesisatı tamiri ve bakımı, doğalgaz tesisatı değiştirme ve montajı, ocak hortumu değişimi, doğalgaz sayacı montajı, doğalgaz kaçak kontrolü, kalorifer tesisatı tamiri ve bakımı, kalorifer tamiri ve boru değişimi, petek montajı, havlupan tamiri ve montajı ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Ayrıca klima tamiri ve montajı, klima borusu tamiri, klima filtre temizliği, klima fan tamiri, klima fan motoru tamiri, klima gaz dolumu ve klima demonte işlerinizde alanında uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır. Ekonomik fiyatlarla hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar