Göknur Kara

İstanbul / Beşiktaş

Grafik Tasarım / Reklam

Göknur Kara

İstanbul / Beşiktaş’ta yazılım tasarım ve bilgisayar programlama alanlarında çalışmaktayız. Tüm Türkiye'ye alanımızla ilgili hizmet vermekteyiz. Ayrıca grafik tasarım ve reklam konularında da hizmet sunmaktayız.

Şirket olarak firmalara marka bilinirliği ve satışlarını arttırmak için danışmanlık, reklamcılık, grafik tasarım, yazılım bilişim alanlarında profesyonel destek vermekteyiz. Sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamcılığı, web tasarım ve yazılım, e-ticaret yönetimi, grafik tasarım, kurumsal kimlik oluşturma, Google Analytics, medya satın alma ve pazarlama konularında hizmetler sunmaktayız. Web tasarım, internet sitesi kurma, web sitesi kurma, logo tasarımı, google maps kayıt, internet reklamları, E-Ticaret sitesi kurma, digital pazarlama, Instagram reklamları, Facebook reklamları, online itibar yönetimi konularında profesyonel danışmanlık yapmaktayız.

Haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayarak detaylı bilgi alabilir ve marka bilinirliğinizi arttırmak için sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar