Görükle Home Dizayn

Bursa / Nilüfer

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Görükle Home Dizayn - Necip Varol

Bursa’nın Nilüfer ilçesi Görükle semtinde elektrik&elektronik, uydu ve çanak anten sistemleri, iç mimari&dekorasyon, aydınlatma sistemleri alanında faaliyet göstermekteyiz.

Elektrik arızası, çanak anten montajı ve ayarı, anten yer değiştirme, uydu arıza, uydu kurulumu, merkezi uydu sistemleri montajı, servisi ve tamiri, apartman uydu sistemleri konusunda uzmanız. Ayrıca ofis aydınlatma sistemleri, market, fabrika, bahçe, yol, park ve çevre aydınlatma işleri yapmaktayız. Modül içi aydınlatma, spot, aplik, sarkıt, led ışık, avize, salon aydınlatma vb. işlerde tecrübeli ekibimizle kaliteli hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra elektrik taahhüt işleri, salon, mutfak, ofis, yatak odası cafe, ev dekorasyon, konularında boya, alçı, sıva, kartonpiyer, asma tavan, parke, banyo tadilat, mutfak tadilat hizmetleri sunmaktayız. Elektrikli şofben tamiri ve otomat tamiri işlerini güvenli şekilde yapmaktayız.

Elektrik ve elektronik konusunda aklınıza gelebilecek her konuda sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar