Group 360 Profesyonel Yöneticilik Danışmanlık İnşaat

Bursa / Nilüfer

Mantolama / Cephe Yalıtım / İzolasyon

0Yorum
10Puan

Group 360 Profesyonel Yöneticilik Danışmanlık İnşaat - Profesyonel Hizmet

Bursa / Nilüfer ilçesinde 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren bir inşaat firmasıyız. Bina mantolama, cephe yalıtımı, çatı ve teras izolasyonu, yangın yalıtımı, çelik çatı yapımı, çelik konstrüksiyon, profesyonel site yönetimi, butik inşaat projeleri üzerine hizmet vermekteyiz.

Temelden inşaat işleri, anahtar teslim inşaat projeleri, bina mantolama, cephe izolasyonu, çatı yapımı, çatı izolasyonu, teras izolasyonu, çelik çatı yapımı, villa mantolama, site mantolama, müstakil bina mantolama, otopark üstü izolasyon işlerinde profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. İnşaat sektöründeki yeniliklerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi yaşam standartları sunan projeleri hayata geçirmekte ve kendimizi daima dinamik tutmaktayız. Ayrıca profesyonel site yönetimi konusunda danışmanlık vermekteyiz. Yaptığımız yönetim anlaşmaları çerçevesinde site yönetmeliğine uygun şekilde toplu yaşamın huzur içinde sürmesi adına sitelerin genel işleyişiyle ilgili tüm düzeni sağlamakta ve site yönetim işlerini site sakinleri adına yürütmekteyiz. Apartman ve sitelerin genel temizlik işleri, peyzaj işleri, havuz bakımı, site güvenlik hizmetleri gibi süreçlerini tüm detayları ile yönetmekteyiz.

Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve Mudanya başta olmak üzere Bursa genelinde hizmet vermekteyiz. Haftanın 7 günü tam zamanlı çalışmaktayız. Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar