Gül Bilişim Bilgisayar

İstanbul / Kağıthane

Alarm / Kamera Sistemleri

Gül Bilişim Bilgisayar - Ekrem Aslan

Gül Bilişim Bilgisayar olarak İstanbul Kağıthane bölgesinde bilgisayar, bilişim ve sarf malzameleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Bilgisayar satışı, tamiri, bakımı, yerinde teknik servis hizmeti, sarf malzeme satışı, kartuş, toner, yazıcı vb. ofis cihaz ve malzemelerinin satışı, dolumu, bakımı ve tamiri işlerinin tümünü yapmaktayız.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, ürün yelpazemize her daim yeni ürünler ekleyerek iş hayatınız için önemli olan teknolojik süreçleri kolaylaştırmakta ve ihtiyacınız olan sarf malzemelerinin en yüksek kalitede olanlarını yurt dışındaki merkez ofislerimizden ithal etmekteyiz. Ayrıca web tasarım, güvenlik kamerası sistemlerinin satışı, kurulumu ve bakımı gibi teknolojk anlamda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sunmaktayız.

En önemli referanslarımız arasında Yaşar Doğu İlköğretim Okulu, Ekrem Cevahir Anadolu Lisesi, Mecidiyeköy Lisesi, Metehan İlköğretim Okulu, Ascopy Center, Bilişim Bilgisayar, Kanyon Bilgisayar, Esta Bilgisayar, Denge Bilgisayar, Orbir, Tatlıses Şirketler Grubu, Habergazetesi, Akyıldız Bilgisayar, Aksa Kırtasiye, Barış Kırtasiye, Elit Büro, Kalkavan Holding, Kağıthane Devlet Hastanesi, Finans Bank ve Habaş Holding bulunmaktadır. Bilgi almak ve siparişleriniz için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar