GÜLŞEN TERZİ - KURU TEMİZLEME

İstanbul / Maltepe

Terzi / Dikimevi

Hemen Ara

GÜLŞEN TERZİ - KURU TEMİZLEME - Gülşen Binici

İstanbul Maltepe’de terzi ve dikim moda evi olarak faaliyet göstermekte olan Gülşen Terzi, Anadolu yakasında tüm semtlere 10 yıldır hizmet vermektedir.

Gelinlik tadilatı, abiye tadilatı, nişanlık dikimi, paça daraltma, paça boyu, paça açma, astar değişimi, günlük kıyafet dikimi, anne çocuk kombinleri, mayo ve bikini tadilatı, pantolon dikimi ve tamiri, ceket dikimi, etek dikimi, tayyör dikimi, deri mont boyama, fermuar değişimi, ilik açma ve çıt çıt basımı gibi ihtiyaçlarınızda uzman personellerimiz titizlikle kaliteli hizmet sunmaktadırlar. Terzilik bölümünde tüm işlerinizi özenle yaparken, kuru temizleme bölümünde günün şartlarına uygun son model makineler vasıtasıyla tekstil ürünleri değer kaybetmeden temizliyor ve teslim ediyoruz. Ayrıca ceket, pantolon, abiye kıyafet, kaban, parka, mayo, pardösü, bikini, trençkot, gömlek gibi A’dan Z’ye tüm giyim eşyalarınız için kuru temizleme ve ütü hizmetleri vermekteyiz. Kumaş boyama işlemlerinin de yapıldığı atölyemizde butik olarak bayan kıyafet satışı hizmetlerimiz bulunmakta ve sipariş üzerine dikim yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için Pazar günleri hariç haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilir ve atölyemizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar