Pendik Su Tesisatçısı Gümüş Tesisat

İstanbul / Pendik

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

0Yorum
10Puan

Pendik Su Tesisatçısı Gümüş Tesisat - İbrahim Gümüş

İstanbul / Pendik'te sıhhi tesisat, doğalgaz tesisatı ve kalorifer tesisatı tadilat ve dekorasyon işleri yapmaktayız. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermekteyiz.

Doğalgaz tesisatlarının proje çizimi, tesisat döşeme, tesisat yenileme, doğalgaz borusu döşeme, tesisat bakım ve tamir işlerinde ustayız. İşinde deneyimli ustalarımızın sunduğu birinci sınıf işçilik ile kalorifer tesisatı döşeme, petek temizliği, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, tesisat tamiri, havlupan tamiri, boru değişimi, petek montajı gibi aklınıza gelebilecek, kalorifer tesisatıyla ilgili tüm konularda ihtiyaçlarınızı karşılamak için haftanın 7 günü çalışmaktayız. Su ve sıhhi tesisatlarınız konusunda da temiz su ve atık su borularının döşenmesinden, su tesisatı yenilemeye, su kaçağı tespitinden musluk tamirine kadar her hizmeti vermekteyiz. Ayrıca iç mimari ve dekorasyon hizmetlerimiz kapsamında alçı ve sıva işleri, asma tavan, kartonpiyer, fayans döşeme, parke uygulama, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, mutfak dolabı imalatı ve vitrifiye ürün satışı yapmaktayız.

Dükkanımızda ECA, Fırat, Toprak Seramik, Bien Seramik, Kalekim ve Serel marka içyapı malzemelerinin satışı yapılmaktadır. Detaylı bilgi için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar