Gündoğdu İnovasyon Mühendislik İnşaat Tic. A.Ş.

İzmir / Balçova

İnşaat / Müteahhitlik

Gündoğdu İnovasyon Mühendislik İnşaat Tic. A.Ş. - Hasan Gündoğdu

İzmir Balçova’da yapı inşaat ve müteahhitlik firması olarak faaliyet göstermekteyiz. İzmir, Aydın, Uşak, Manisa, Çanakkale ve Denizli’de tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Her türlü mekânın dekorasyon işlerinde zevklerine ve isteklerinize göre çözümler sunmaktayız. Ofis, ev, cafe gibi mekânlar için aydınlatma dekorasyonu, iç mimari tasarım ve konsept, iç mimari çizim ve 3D tasarım, boya, kurumsal dekorasyon ve mağaza dekorasyonu, banka şubesi dekorasyonu, 2D görselleştirme, 3D görselleştirme, tadilat dekorasyon, komple ev tadilatı ve anahtar teslim tadilat hizmetleri vermekteyiz. İnşaat dekorasyon, inşaat taahhüt, kentsel dönüşüm proje, temelden inşaat işleri, kaba inşaat işleri, taşeron inşaat, villa ve butik inşaat, villa yapımı, taşeron inşaat işlerinizde bütçenize uygun fiyatlara kaliteli işçilik sunmaktayız. Turkcell, Avea ve Vodafone şubeleri dekorasyon ve kurulumları referanslarımızdan bazılarıdır.

Taleplerinizi iletmek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar