Güneş Müzik & Bilgisayar

Bursa / Mustafakemalpaşa

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Güneş Müzik & Bilgisayar - Furkan Durak

Güneş Müzik & Bilgisayar olarak Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde her marka bilgisayar ve notebook satışı ve teknik servis hizmetlerimizle faaliyet göstermekteyiz.

Bilgisayar tamiri, format atma ve kurulum, notebook, laptop, tablet tamiri, ekran değişimi, hard disk tamiri, bilgisayar ram yükseltme konularında uzmanız. Ayrıca bilgisayarını teknik servise götüremeyenler için ofisinizde ya da evinizde servis işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra Portatif Mikser, Mikrafon, El Telsizi, Digital Profesyonel Fotoğraf Makineleri, Anfi, Yazıcı ve Sarf Malzemeleri satışımız bulunmaktadır.

Gitar, keman, flüt, bateri, bağlama, mandolin, org, piyano, yan flüt, davul, ney, bas gitar, akustik gitar, elektro gitar, çocuk gitarı, saksafon, trompet, bongo, tef, def, tumba conga, tambur, kemençe, viyola gibi müzik aletleri satış ve eğitim işleriyle de müzikseverlerin yanında olmaya devam etmekteyiz. Bağlama, keman, gitar kılıfları, müzik aletlerinin tamir, bakım, onarımları da sunduğumuz hizmetler arasında yer almakta.

Düğün, nişan, sünnet, özel gün ve gecelerde, mağaza açılışlarınızda, doğum günü, baby shower partileri, mezuniyet geceleri ve tüm eğlencelerinizde müzik organizasyonu hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar