Güngör Elektrik

Ankara / Keçiören

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

1Yorum
10Puan

Güngör Elektrik - Fatih Güngör

Ankara / Keçiören’ de küçük ev aletleri tamir ve bakım servisi, elektrik tesisatı, alarm, kamera sistemleri, uydu sistemleri ve çanak anten alanlarında 9 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Ankara Keçiören’ in tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Ustalık belgelerimiz mevcuttur.

Güvenlik kamerası sistemleri montajı ve kurulumu, güvenlik kamerası yer değiştirme ve ayarı, uydu ve çanak montajı, elektrik tesisatı arızası ve tamiri, avize ve priz montajı, priz tamiri, çanak ayarı ve tamiri, merkezi uydu sistemi montajı, apartman uydu servisi, uydu arıza ve kurulumu hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca ütü ve süpürge tamiri, elektrikli süpürge ve katı meyve sıkacağı tamiri, mikser, fritöz, kettle, kahve makinesi, tost makinesi, çay makinesi, blender ve saç kurutma makinesi tamiri işleriniz kaliteli işçilik anlayışıyla uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. İşlerinizi en ekonomik koşullarda yapmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Samimiyeti kadar işçiliği ve iş kalitesi çok güzel. 2-3 defa yapılan sigorta işini yaptıktan sonra sorun çıkarmadı. Kullandığı malzemeler de kaliteli herkese öneririm.

Erkan Sevim - 20.01.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar