Aydoğdu Motor

İzmir / Bornova

Bisiklet Tamiri

Aydoğdu Motor - Gürkan Aydoğdu

İzmir'in Bornova ilçesinde bulunan Aydoğdu Motor Bisan bisiklet motosiklet yetkili servisi ayrıca her marka ve modelde motosiklet, bisiklet ve elektrikli bisikletin yedek parça temini, tamiri ve bakımı konusunda hizmet vermektedir.

Ustalık sertifikalarına sahip olan firma yetkilisi Gürkan Aydoğdu motosiklet, bisiklet ve elektrikli bisiklet tamiri konusunda uzun yıllar mesleki deneyime sahiptir. Aydoğdu Motor ekonomik fiyatlarla kaliteli işçilik sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firmada kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir. Ayrıca firmamız, Kral Elektrikli Bisiklet ve Motorsiklet Yetkili Servisi, Yuki Elektrikli Bisiklet ve Motorsiklet Yetkili Servisi, ST-Max Elektrikli Bisiklet ve Motorsiklet Yetkili Servisi, Corelli Bisiklet Yetkili Servisi konumundadır. Motosiklet akü değişimi, motosiklet buji tamiri, motosiklet cc yükseltme, korna tamiri, motosiklet vites tamiri ve motosiklet zincir tamiri gibi hizmetlerin tamamı sunulmaktadır. Atv tamiri de verilen hizmetler arasındadır.

Sabah 09:30 ile akşam 20:00 saatleri arasında hizmet veren Aydoğdu Motor'a ücretsiz çağrı hattından 7/24 ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar