Gürses Tuning & Oto Aksesuar

İstanbul / Esenler

Oto Aksesuar / Modifiye

Hemen Ara

Gürses Tuning & Oto Aksesuar - Dindar Öncel

İstanbul / Esenler’de oto aksesuar ve modifiye alanında 18 yıldır faaliyet göstermekte olup Esenler bölgesinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Tüm marka ve model araçlarınızın kaput filmi, tuş takımı yenileme, araç kaplama, tuning, park lambaları montajı, çakar modülü montajı, gündüz farı montajı, neon sistemleri, sis farı tamiri, değişim ve montajı, Xenon far montajı, stop lambası tamiri, LED’i stop lambası, body lit, cam filmi uygulaması ve montajı, oto cam rüzgârlık, kamber kiti, fren kaliper, sibop kapağı, ön koruma, plakalık, park sensörü montajı ve tamiri, tampon hava girişi, akü tutma aparatı, arka cam perdesi, direksiyon kılıfı, oto kolçak montajı, kolçak kaplama, korna montajı, oto küllük ve paspas, oto telefon tutucu, emniyet kemeri değişimi, krom oto aksesuar, bluetooth araç kitleri, araç kamerası montajı, navigasyon montajı, oto müzik sistemleri, oto teyp ve hoparlör montajı, hava filtresi, performans egzoz, araç antifriz, torpido parlatma hizmetlerimizden bazılarıdır. Lastik değişimi, lastik bakımı, oto lastik değişimi, kış lastiği montajı, yaz lastiği montajı, dört mevsim lastik montajı işlerinizde titizlikle hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda oto elektrik tamiri, oto klima gaz dolumu, el freni değişimi, el freni kaplama ve oto döşeme alanında çekirdekten yetişme ustalarımız hizmet vermektedir. Güler yüz sağlam işçilik ve kaliteli malzeme seçimlerimizle sizlerin memnuniyetini sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın 7 günü boyunca ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar