Akıncı Telekom Tamircim

Bursa / Gürsu

Cep Telefonu Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Akıncı Telekom Tamircim - Adem Akıncı

Bursa Gürsu Kestel ve Yıldırım ilçelerine hizmet vermekteyiz.

İphone, Samsung, Htc, Nokia, Motorola, Asus, Huawei, Xiaomi ve daha pek çok marka cep telefonu ile Android tablet ve ipad tamiri ve bakımı hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz; ekran değişimi, batarya değişimi, anakart tamiri, soket değişimi, ekran koruyucu, program yükleme, şarj problemi tamiri, dokunmatik problemi tamiri, ses problemeleri tamiri, tablet tamiri, tablet ekran değişimi, tablet cam değişimi gibi çok çeşitli alanları kapsamaktadır.

Ayrıca mağzamızda cep telefonu kılıfı, şarj aleti, kablolu kulaklık, bluetooth kulaklık ve bluetooth hoparlör, speaker gibi ihtiyaca yönelik pek çok cep telefonu aksesurarları da satışa sunulmaktadır. Fatura ödeme merkezi ve Vodafone iletişim merkezi olarak da hizmet veren servisimiz de ayrıca kurumsal anlamda bir hizmet için tüm gücümüz ile çalışmaktayız.

Cep telefonu, tablet tamiri ve aksesurar ihtiyaçlarınız için sizleri bekliyoruz.Tüm ürünlerimiz garantili olup uzman teknikerlerimiz tarafından her cihaza ayrı bir önem ve özen gösterilerek servis işlemleri yapılmaktadır.

Cihazlarınızın servis ve tüm tamir işlemleri için Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar