Güven Bilgisayar

Bursa / Yenişehir

Alarm / Kamera Sistemleri

Güven Bilgisayar - Murat Sönmez

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde alarm ve kamera sistemleri, kartuş ve toner dolumu, bilgisayar tamiri ve servis işleri alanlarında kaliteli, sorunsuz ve güvenilir hizmet anlayışımızla çalışmaktayız. Yenişehir haricinde Osmangazi, Nilüfer, Mudanya, Yıldırım ilçelerindeki tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Konut ve iş yerlerinizin güvenliği için en yeni teknolojileri barındıran güvenlik kamerası sistemlerinin kurulumu, montajı, yer değişimi, bakımı ve tamiri hizmetlerini uzman ekibimizle vermekteyiz. Her marka bilgisayar, tablet, laptop, notebook cihazın ekran değişimi, hard disk tamiri, ram yükseltme, format atma ve yeniden kurulum işlerini yapmaktayız. Ayrıca kartuş ve toner ve dolumu, yedek ve muadil toner, orijinal kartuş yedek kartuş, yazıcı tamiri konularında müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla hizmet vermekteyiz.

Sıfır ve ikinci el ürün satışımız mevcut olup pazar günleri hariç haftanın 6 günü çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar