Güven Elektrik

Bursa / İznik

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Güven Elektrik - Hüseyin Bozkurt

Bursa’nın İznik ilçesinde aydınlatma ürünleri ve elektrik malzemeleri alanında faaliyet göstermekteyiz. İç ve dış mekan aydınlatma ürünlerinin garantili satışı ile müşterimizin yanındayız.

Avize montajı ve tamiri, lambader tamiri, priz tamiri, park ve çevre aydınlatma işleri, havuz aydınlatma, mağaza, reyon ve vitrin aydınlatmaları, tavan ve ofis aydınlatmaları, spot aydınlatma, gizli ışık montajı vb. ışıklandırma işlerinin ilçemizde önde gelen ismiyiz. Şofben montajı, elektrik tesisat arızaları, şalter tamiri gibi elektrik işleri tarafımızca yapılmaktadır. Ayrıca konut projelerinin ve bireysel evlerinizin akıllı ev sistemlerinin satışı ve kurulumunu en iyi ve uygun fiyatlarla yapmaktayız.

Geniş ürün yelpazemiz ve çağa uygun çözümlerimiz ile kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden işlerimizi zamanında teslim etmekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Tsk ederim iyi bir usta zamanında mudahale etti söz verdiği gibi Güler yuzlu profosyonel deneyimli bir usta bu 3 oldu sorunları nokta hatasız giderdi

Derya kesap - 13.11.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar