Güven Oto 52

İstanbul / Sancaktepe

Oto Elektrik / Akü

0Yorum
10Puan

Güven Oto 52 - Güven Yayla

İstanbul / Sancaktepe'de oto tamir ve bakım servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Her marka ve model otomobillerin oto elektrik işlerini ve oto kaporta boya işlerini yapmaktayız.

Şile ve Ağva bölgesi başta olmak üzere 7/24 oto kurtarma, çekici ve yol yardım hizmetlerimizi İstanbul Sancaktepe Yenidoğan, Sarıgazi Sultanbeyli Paşa Yolu Üzeri Alemdağ Sultançiftliği ve Çekmeköy bölgelerine götürmekteyiz. Ayrıca şehirlerarası araç nakliye hizmeti vermekteyiz.

Tampon tamiri, tampon boyama ve ezik düzeltme, oto elektrik tamiri, akü değişimi, akü tamiri, marş motoru tamiri, oto far tamiri, merkezi kilit tamiri gibi ihtiyaçlarınızda tecrübeli ekibimizle yanınızdayız. Bunun yanısıra kaporta boyası, kaporta tamiri, kaporta lokal boya, oto mekanik tamir, fren hidrolik tamiri, triger kayışı tamiri, benzin ve mazot filtresi değişimi, oto fren disk, oto marş dinamosu, defransiyel tamiri, balata değişimi, yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi ve motor yağı filtresi değişimi işlerinizi uzman kadromuzla yapmakta ve zamanında teslim etmekteyiz.

Sancaktepe'de bulunan oto tamir servisimizde haftanın 6 günü çalışmaktayız. Servis talepleriniz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar