Güven Fren Servisi

İstanbul / Sultangazi

Oto Tamir / Bakım

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Güven Fren Servisi - Ersin Özçelik

Oto tamir ve bakım alanında İstanbul / Sultangazi ilçesinde hizmet vermekteyiz. 20 yıldır sürdürdüğümüz işimizde ustalık belgemizle kaliteli hizmet sunmaktayız.

Her marka araç için bilgisayarlı fren testi yapmakta, fren hidrolik tamiri, kaliper tamiri, araç üstü disk taşlama, oto disk konularında deneyimli kadromuzla her sorununuzu çözmekteyiz. Kaliteli işçiliğimizle ve ekonomik fiyat politikamızla ön plana çıkan işyerimizde sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız. Renault, Tofaş, Fiat, Mercedes, BMW, Nissan, Opel, Ford, Hyundai başta olmak üzere her marka araç için oto tamir ve bakım hizmetimiz bulunmaktadır.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkındaki sorularınız için ücretsiz çağrı hattımızı kullanarak her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Benim Hyundai Matrix marka otomobilim var. Aracımın sol alt kısmından ses geliyordu. Bunu birkaç mekanik ustasına götürdüm. Kimisi akisden dedi. Kimisi rotdan dedi. Kimisi fren merkezinden dedi. internetten Naci ustanın sitesini gördüm ve kendisine durumu anlattım. "Getir bakalım" dedi. Dükkanına gittim, anlattıklarıma göre aracın altına baktı ve balata vidasının gevşeyerek çıktığını söyledi. Hemen bir vida takarak "güle güle" dedi ve benden ücret dahi almadı. Ben bu sesi kesmek için ön amortisör takozunu, motor takozunu, arka iki amortisörü değiştirdim. Yaklaşık 1200 TL harcadım. Sol akisi de değiştirsem 2500 TL daha verecektim. İşte gerçek usta böyle olur. Aracınızı ben ustayım diyen herkese emanet etmeyin. Teşekkürler Naci ÖZCAN usta.

HAYDAR ÖNEY - 26.09.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar