Güzel Anahtar

Ankara / Çankaya

Çilingir / Oto Anahtar

Güzel Anahtar - İlkay Güzel

2000 yılından bu yana Ankara / Çankaya’da çilingirlik ve oto kilit anahtar hizmeti vermekteyiz. Ayrıca uydu sistemleri ve çanak anten kurulumları ile alarm ve kamera sistemlerinin satış ve kurulumlarını yapmaktayız.

Kapı açma, kilit değiştirme, anahtar kopyalama, kasa kilidi açma, oto kapısı açma, oto anahtar kopyalama, çelik kapı açma, oto anahtar kopyalama, oto kumanda arıza, elektronik anahtar tamiri, elektronik kilit sistemleri, elektronik kilit tamiri, immobilizer tamiri, iç kapı anahtar değişimi, apartman kapısı hidrolik yayı tamiri, garaj kumandası tamiri konusunda işinde uzman ekibimizle kısa sürede ve güvenli bir şekilde sizlere yardımcı olmaktayız. Çanak anten montajı, çanak yer değişimi, çanak anten ayarı, çanak anten tamiri, uydu servisi hizmetleri, uydu kurulumu, uydu ayarlama, merkezi uydu sistemleri montajı, merkezi uydu sistemleri tamiri, merkezi uydu servisi, apartman uydu servisi, site merkezi uydu sistemlerininin kurulum, arıza ve bakımlarını deneyimli ekibimizle yapmaktayız. Güvenlik kamera sistemleri satışı, güvenlik kamera montajı, sesli diafon sistemleri, görüntülü diafon montajı ile Audio marka görüntülü diafon sistemleri yetkili satış ve servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere 7/24 saat ulaşarak çilingir ve uydu arıza taleplerinizi iletebilir, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar