Güzel Bursam Evden Eve Taşımacılık

Bursa / Yıldırım

Evden Eve Nakliye

Güzel Bursam Evden Eve Taşımacılık - İsmail Dağ

Bursa / Yıldırım'da evden eve eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, banka taşımacılığı gibi konularda şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmeti vermekteyiz. Türkiye'nin tüm illerine evden eve nakliye yapmaktayız.

Asansörlü nakliye konusunda Bursa'da profesyonel düzeyde hizmet veren firmalar arasındayız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz kapsamında evinize veya eşyalarınızın olduğu yere deneyimli taşıma eksperimizi yollayarak eşyaların yerinde görülmesini, nakliye ücretinin hesaplanmasını ve taşınma sürecini sizin için profesyonel ekibimiz tarafından planlanmasını sağlamaktayız. Eşyanızın miktarına göre nakliye arıcı seçmekte, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj kullanarak paketleme yapmakta ve eşyalarınızı sigortalamaktayız. Marangozlu nakliyemiz sayesinde mobilyalarınızın zarar görmeden, işi bilen deneyimli kişilerce demonte ve montajlarının yapılmasını sağlamaktayız.

Asansörlü nakliye hizmetimizin yanısıra kişilere ve firmalara asansör kiralama ve eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Asansör kiralama, depolama ve evden eve nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar