Güzel Teknik Beyaz Eşya Servisi

Ankara / Çankaya

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

1Yorum
10Puan

Güzel Teknik Beyaz Eşya Servisi - Yakup Usta

Ankara Çankaya’da beyaz eşya tamiri ve servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Çankaya başta olmak üzere Ankara’nın her noktasına hizmet vermekteyiz.

Arçelik, Beko, Bosch, AEG, Samsung, Vestel, Siemens, İndesit, LG ve daha pek çok marka beyaz eşya tamiri ve servisi, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve servisi, kombi ve klima tamiri, bulaşık ve çamaşır makinesi montajı, market dolabı tamiri, sütlük tamiri, market buzdolabı ve derin dondurucu tamiri hizmetleri vermekteyiz. Uzman personellerimiz tüm işlerinizde en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve işlerinizi söz verdiğimiz tarihte teslim etmektedirler. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkarak en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve işlerinize titizlikle çözümler sunmaktayız.

Hizmetlerimiz ve markalar hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Çok iyi hizmet iyi usta servisin çözemediği Arçelik buzdolabını bir kerede çözdü servisler hep deneyimsiz çocukları gönderiyor

Eray köprülü - 25.06.2020

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar