Hak Soğutma Ve Isıtma

Bursa / Osmangazi

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Hak Soğutma Ve Isıtma - Kamuran Sızan

Hak Soğutma Ve Isıtma olarak teknik servis hizmetleri kapsamında Bursa genelinde tüm müşterilerimize hızlı ve güvenilir servis hizmeti sağlamaktayız.

1998 yılından bu yana beyaz eşya servisi ve montajı hizmeti vererek cihazınızın kalitesinden ödün vermeden servis çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Amacımız siz değerli müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve garantili bir servis hizmeti sunmaktır. Hepsi Birbirinden Profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

1 Yıl Garantili Servis Hizmetlerimiz ile Dilerseniz Yerinde ve Aynı Gün Kapınızda Servis ayrıcalığı ile Çamaşır Makinesi Tamiri, Bulaşık Makinesi Tamiri, Buzdolabı Tamiri, Fırın Tamiri, Klima Servis, Montaj, Bakım hizmetlerimiz ile sorunsuz bir servis hizmeti amaçlıyoruz.

Emko Kombi ve Panel Radyatör yetkili servisliğimiz ayrıca marka bağımsız tüm modellerde kombi servis hizmetlerimiz ile kış aylarında daha sağlıklı ve hesaplı ısınmanız için azami gayretle çalışıyoruz.

Bursa Ve Ilçeleri Genelinde Soğutma Dolap Tamiri Ve Bakımı, sütlük tamiri, dondurma dolabı tamiri gibi alanlarda Sektöründe En Önemli Noktaya Ulaşmayı Hedefleyen Firmamız, Deneyimli Çalışanlarımızla Kaliteli Hizmet Anlayışı Ile En Kısa Zamanda Amacına Ulaşmak Için Hizmetlerine Devam Etmektedir.

Ücretsiz çağrı hattımız üzerinden tüm talepleriniz ve servis randevuları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar