Hakseven Granit Mermer

Düzce / Merkez

Mermer / Granit

Hemen Ara

Hakseven Granit Mermer - Mustafa Hakseven

Düzce / Merkez’de mermer, granit ustalığı ve mermer mezar yapımı alanında faaliyet göstermekteyiz. Düzce’nin tüm ilçe ve köylerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Mezarcılık alanında mermer ve granit mezar taşları, kabir yapımı, aile kabristanlığı, tek ve çift kişilik mezar çeşitleri, hazır mezar uygulamaları, mezar baş taşları değişim ve yenilemesi ve mezar bakımı konularında hizmet sunmaktayız. Dekoratif mermer ve granit oturak, mermer basamak, mermer sütun, mermer çeşme ve hayrat yapımı, granit mutfak tezgahı ve döşeme, mermer şömine ve barbekü, mermer banyo ve lavabo tezgahları, mermer merdiven, eşik, zemin ve duvar döşeme, mermer kaplama gibi konularda uzman ekibimizle profesyonel hizmetler sunmaktayız. Ayrıca çimstone, mermerit, karo mozaik döşeme ve seramik satışı gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

Uzman ekibimiz tarafından özenle yapılan ve zamanında teslim edilen işlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve yardım alabilmek için ücretsiz çağrı hattımızı arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar