Kuru Temizleme Sepetim

İstanbul / Sancaktepe

Kuru Temizleme / Ütücü

1Yorum
10Puan

Kuru Temizleme Sepetim - Haldun Kurtkaya

İstanbul / Sancaktepe’de kuru temizleme ve ütü alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Ataşehir, Sancaktepe, Çekmeköy, Sultanbeyli, Kartal ve Maltepe bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermektedir.

Pantolon, bluz, eşarp, elbise, döpiyes, bikini, kürk gibi A’da Z’ye tüm kıyafetleriniz için kuru temizleme ve ütü hizmetleri vermekteyiz. Fabrika ve iş yerleri için toplu kuru temizleme hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca halı ve kilim yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, perde ve stor yıkama, sandalye yıkama, el halısı yıkama, yolluk yıkama, perde yıkama, Shaggy, Milas ve Isparta halısı yıkama, yün halı yıkama, yatak temizleme, koltuk yıkama ve yerinde yıkama hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. Halılarınız uzman personellerimizce teslim alınmakta ve gerekli işlemler yapıldıktan sonra tarafınıza teslim edilmektedir. Aynı zamanda ayakkabı tamiri, spor ayakkabı ve bot tamiri, klasik ayakkabı ve gelin ayakkabısı tamiri, ayakkabı genişletme, ayakkabı taban tamiri ve parlatma, ayakkabı renk değişimi, topuk değişimi, süet ayakkabı bakımı gibi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağı olmaktayız.

Pazar günleri hariç, haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz zaman ürün kontrolü ve ürün takibi için Sancaktepe’de bulunan şirketimizi ziyaret edebilir ya da online ortamdan bizler ile haberleşebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Gayet iyi bir firma artıları çok Kurutemizleme den Halıyıkama ya koltuk yıkamadan Lostra ya ev tekstil inden ev temizliğine kadar bir çok temizlik hizmeti bence hizmet almanın tek adresi

Haldun Kurtkaya - 29.10.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar