Mert Elektronik

Kocaeli / Darıca

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

Mert Elektronik - Halil Balcı

Kocaeli / Darıca'da televizyon tamiri ve uydu sistemleri üzerine faaliyet göstermekteyiz. Darıca ve Gebze ilçelerinin tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Her marka ve modelde LCD TV tamiri, LED TV tamiri, HD TV tamiri, plazma TV tamiri ve tüplü televizyon tamiri yapmaktayız. TV askı aparatı satışı, montajı ve tamiri hizmetimiz de bulunmaktadır.

Merkezi uydu ve bireysel uydu servisi hizmetlerimiz kapsamında çanak anten montajı, çanak yer değiştirme, receiver tamiri, HD receiver tamiri, mini uydu alıcı tamiri, lnb değişimi, çoklu lnb satışı vb. elektronik üzerine tüm ihyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmekteyiz. Uydu tamiri, uydu frekans güncelleme, uydu kurulumu, uydu çoklayıcı, uydu dağıtıcı switch, uydu kanal ayarlama, merkezi uydu sistemi tamiri, merkezi uydu sistemi montajı, merkezi uydu servisi, apartman uydu servisi işlerinizi titizlikle yapmaktayız.

Televizyon tamiri ve uydu servisi ihtiyaçlarınızda haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar