Durmuşoğulları Elektrik Güvenlik

Konya / Meram

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Hemen Ara

Durmuşoğulları Elektrik Güvenlik - Halil İncik

Konya / Meram’ da elektrik ve elektrik tesisatı alanında hizmet veren firmamız, Karatay ve Meram başta olmak üzere Konya’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Her türlü elektrik tesisatı montajı ve arızası, priz ve şalter tamiri, avize montajı, elektrik tesisatı tamiri ve döşeme, priz montajı, elektrik taahhüt işleri, LED ışık montajı, gizli ışık montajı, topraklama tesisatı, klima ve kombi elektrik tesisatı, inşaat elektriği, inşaat alt yapı elektrik işleri, LED aydınlatma, elektrik tesisatı çekme işlerinizde uzman personellerimiz hizmet vermektedir. Ayrıca telefon santrali hizmetleri, analog ve sanal santral, alarm montajı, görüntülü diyafon montaj ve tamiri, apartman diyafon tamiri, güvenlik kamera sistemleri montajı ve kurulumu, güvenlik kamerası yer değiştirme ve ayarı, yangın alarm sistemleri kurulumu, yangın alarm tesisatı döşeme, seslendirme anons sistemleri montajı gibi işlerinizde kaliteli malzemelerle kesin çözümler üretmekteyiz.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar