HŞ Yapı PVC Pencere Kapı Sistemleri

Ankara / Mamak

PVC Pencere / Kapı

HŞ Yapı PVC Pencere Kapı Sistemleri - Harun Şahin

Ankara / Mamak’ta PVC pencere ve kapı doğrama alanında faaliyet göstermekteyiz. Çayyolu ve Mamak başta olmak üzere Ankara’nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Çayyolu bölgesi aktif çalışma alanımızdır.

PVC üzerine tüm işlerinizde kaliteli çözümler sunmaktayız. PVC kapı ve pencere tamiri, pencere montajı, pencere fitil değişimi, PVC balkon tamiri ve montajı, panjur tamiri ve montajı, alüminyum kapı ve pencere tamiri, sineklik imalatı, sineklik tamiri ve montajı, balkon kapısı sineklik montajı, stor ve cam sineklik montajı, pileli ve menteşeli sineklik tamiri, tek açılım pencere ayarı, çift açılım kapı ayarı, panjur montajı ve tamiri, kepenk tamiri ve montajı, garaj kapısı tamiri ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. Ayrıca duşakabin imalatı, duşakabin tamiri ve montajı, jakuzi üstü duşakabin montajı hizmetleri uzman personellerimiz tarafından titizlikle verilmektedir. Garantili ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü boyunca hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar