Bukalemun Yapı

İzmir / Karşıyaka

İç Mimari / Dekorasyon

4Yorum
10Puan
Hemen Ara

Bukalemun Yapı - Harun Yurttaş

İzmir / Karşıyaka'da dış cephe yalıtımı, Anahtar teslim tadilat dekorasyon alanlarında yaşam alanlarınzda size özel hizmetler sunuyoruz.

Bir binanın yağış, sıcak hava ve soğuk hava gibi doğal fakörler sebebiyle ısı kaybına sebep olan, bina iskeletinin yağmur suyundan zarar görmesini engelleyen dış cephe mantolama, ısı izolasyonu, su izolasyonu, ses izolasyonu, çatı izolasyonu, çatı ve oluk yapımı gibi önemli tadilatlarınızı yapmaktayız. Çatı kaplama, çatı aktarma, çatı bakımı, teras izolasyonu, çatı yenileme, bina mantolama, apartman mantolama, villa mantolama işlerinde profesyonel bir usta ekibiyle hizmet vermekteyiz. Ayrıca binaların iç cephe boyama ve dış cephe boyama işlerini yapmaktayız. Ahşap mobilya imalatı konusundaki ustalığımız ve marangozluk becerimizle ahşap pergole, mutfak dolabı, banyo dolabı, gardrop, gömme dolap, TV ünitesi, ahşap merdiven, vestiyer gibi tüm ahşap işlerinizi kaliteli ahşap malzeme ve birinci sınıf işçilikle sizlerin beğenisine sunmaktayız.

İç mimari ve dekorasyon hizmetlerimiz kapsamında parke uygulama, fayans döşeme, asma tavan, kartonpiyer yapımı, dekoratif alçı, boya badana, duşakabin montajı vb. tüm ustalık hizmetlerini birarada sunmakta ve anahtar teslim ev dekorasyonu konusunda sizin için her detayı düşünmekteyiz. Haftanın 7 günü çalışmaktayız. Detaylı bilgi için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

MerhabaYaklaşık bir yıl önce bir arkadaş vasıtasıyla tanıdığım Harun Ustaya Karşıyaka da yeni aldığımız evimizin tüm tadilat işini verdim.Sonuç:1-) Temizlik, ilgi, çevreye saygı, iş disiplini ekip yönetimi bugüne kadar gördüğüm hiçbir ustada olmayan çok olumlu özelliklerdir.2-) işe başlamadan önceki net ve kendinden işinden emin duruşu beni biraz tedirgin etse de işe başladıktan sonra hakkı varmış dedirtti.3-) Banyomuz ve mutfağımız eşimin çok titiz ve detaycı yaklaşımına rağmen harika oldu. Eşim gelen her misafirinden çok güzel yorumlar aldı.4-) Dekorasyon ve kalite konusunda Harun ustanın ısrarları ile sıfır dairelerde bile bulunmayan çok özel işler yapıldı.5-) Tüm işlerin ana yöneticisi Harun Usta oldu.6-) Tesisat doğalgaz dahil, Mobilya ( mutfak banyo) iç kapı parke banyo wc doğrama tüm işler Harun Ustanın koordinasyonunda mükemmelen bitirildi.Son olarak en başta söylediği gibi işler bitip ödeme vs yapıldıktan sonra tatlısıyla birlikte kahvemizi içmeye geldi.Nokta.

Kemal Önder - 28.09.2018

10Puan

Merhaba arkadaşlar, Harun usta işinin erbabı bir usta. Yalıtım süper yaptı. Yağmurlarda denedim, sıfır akıntı. Teşekkür ediyorum.

Fuat Yakar - 22.05.2018

10Puan

Harun Usta işinin erbabı bir usta, söz konusu çatı işimizi söz verdiği zaman ve nitelikte yerine getirdi. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Fuat Yakar - 12.03.2018

10Puan

Memnun kaldım. Her eve lazım ustalar. Böyle temiz işçilik ilk defa görüyorum.

Ahmet Sönmez - 27.10.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar