Bukalemun Yapı

İzmir / Karşıyaka

İç Mimari / Dekorasyon

Bukalemun Yapı - Harun Yurttaş

İzmir / Karşıyaka'da dış cephe yalıtımı, Anahtar teslim tadilat dekorasyon alanlarında yaşam alanlarınzda size özel hizmetler sunuyoruz.

Bir binanın yağış, sıcak hava ve soğuk hava gibi doğal fakörler sebebiyle ısı kaybına sebep olan, bina iskeletinin yağmur suyundan zarar görmesini engelleyen dış cephe mantolama, ısı izolasyonu, su izolasyonu, ses izolasyonu, çatı izolasyonu, çatı ve oluk yapımı gibi önemli tadilatlarınızı yapmaktayız. Çatı kaplama, çatı aktarma, çatı bakımı, teras izolasyonu, çatı yenileme, bina mantolama, apartman mantolama, villa mantolama işlerinde profesyonel bir usta ekibiyle hizmet vermekteyiz. Ayrıca binaların iç cephe boyama ve dış cephe boyama işlerini yapmaktayız. Ahşap mobilya imalatı konusundaki ustalığımız ve marangozluk becerimizle ahşap pergole, mutfak dolabı, banyo dolabı, gardrop, gömme dolap, TV ünitesi, ahşap merdiven, vestiyer gibi tüm ahşap işlerinizi kaliteli ahşap malzeme ve birinci sınıf işçilikle sizlerin beğenisine sunmaktayız.

İç mimari ve dekorasyon hizmetlerimiz kapsamında parke uygulama, fayans döşeme, asma tavan, kartonpiyer yapımı, dekoratif alçı, boya badana, duşakabin montajı vb. tüm ustalık hizmetlerini birarada sunmakta ve anahtar teslim ev dekorasyonu konusunda sizin için her detayı düşünmekteyiz. Haftanın 7 günü çalışmaktayız. Detaylı bilgi için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar