Has Elektrik

Bursa / Nilüfer

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0Yorum
10Puan

Has Elektrik - Muhammet Kısa

Bursa/ Nilüfer’ de merkezi uydu sistemleri ve çanak anten, su tesisatı, marangoz ve ahşap mobilya, alçı ve kartonpiyer, boya badana, kalorifer ve doğalgaz tesisatı, elektrik ve elektrik tesisatı alanlarında 1998 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Gemlik, Mudanya, Nilüfer, Orhaneli ve Osmangazi bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Has Elektrik olarak, site uydu sistemleri, uydu arıza, uydu servis hizmetleri, çanak anten ayarı ve montajı, uydu ve çanak yer değiştirme, uydu kurulumu, merkezi uydu sistemleri montaj ve tamiri, elektrik arızası, şalter tamiri, avize ve priz montajı, trafo tamiri, elektrik tesisatı döşeme ve tamiri, kompanzasyon arızası ve tamiri, kablo döşeme, abonelik işlemleri, vaviyen bağlantısı, otomasyon gibi işlerinizde kaliteli malzemelerle kalıcı çözümler sunmaktayız. Ayrıca klozet montajı, wc gider açma, su tesisatı arıza ve tamiri, çeşme tamiri ve montajı, su tesisatı değiştirme, lavabo montajı, vana montaj ve tamiri, banyo tadilatı, doğalgaz tesisatı bakımı ve tamiri, doğalgaz tesisatı döşeme ve montajı, havlupan petek montajı ve tamiri, kalorifer tesisatı su kaçağı, telefon tesisatı arızaları, boya badana, iç cephe ve daire boyama, alçı ve kartonpiyer, alçı çekme, petek temizleme işlerinizde alanında uzman personel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, taleplerinizi iletmek ve fiyat bilgisi için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar