Yıldız Kına Organizasyonu

İzmir / Karabağlar

Düğün / Davet / Organizasyon

Yıldız Kına Organizasyonu - Sevcan Duran

İzmir / Karabağlar’da düğün, kına, nişan ve davet organizasyonu firması olarak faaliyet göstermekteyiz. Özel anlarınızın daha da özel ve güzel olmasına yardımcı olmak üzere sizlere hizmet vermekteyiz.

Söz organizasyonu, kına organizasyonu, nişan organizasyonu konusunda sandalye süslemesi, kapı süslemesi, ayaklı karşılama panosu, nişan tepsisi, tasarım hediyelikler, harf folyo balon ve tasarım çiçek süslemeler, özel hazırlanmış masa örtüsü, vazo, şamdan, aynalı tepsi, cam şerbetlik ve süslenmiş kadehler, konuşma balonları, hatıra fotoğraf çerçevesi, konfeti gibi hazırlıkların tamamını sizler için yapmaktayız. Kına gecesi eğlencelerimiz için gelin kaftanı ve damat fes-cepken kiralama, taht cibinlik, minderler, gül suyu ve lokumla misafir karşılama, dans gösterisi, davul ve bendirle kına çıkışı, ibrik ile kına yıkama seremonisi, arkadaş nedimesi için taçlı duvak, gelin hanımın arkadaşlarına kaftan, süslenmiş tef, mendil, gelin ve damat yüz ve omuz örtüsü, kına eldiveni ile çiçeği, dağıtım sepetleri ile kuru kına, maytap, mum, konuşma balonları, konfeti gösterisi, testi kırma seremonisi, dilek eteği ile show, ibrikle kına yıkama ve kapanışa kadar tüm detayları Yıldız Kına Organizasyonu olarak sizin için düşünmekte ve organize etmekteyiz.

Ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bizlere ulaşabilir, organizasyon hizmetlerimiz, standart söz ve nişan paketlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar