Havuç Medya

İstanbul / Şişli

Yazılım / Tasarım

Havuç Medya - Abdullah Köse

Firmamız Neler Yapar?İnternet çağının getirdiği inovatif ve interaktif çözümleri size ulaştırıyor.Prodüksiyon, web yazılım ve programlama, mobil uygulamalar sosyal medya danışmanlığı ve seo alanlarında hizmet vermekteyiz.ProdüksiyonKurumsal bazda isteklerinizi yerine getirmek için kaliteli bir hizmet anlayışına sahibiz. Bu anlamda tanıtım filmi, ürün katalog çekimi, reklam çekimi ve sanal tur çekimi gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.Web Yazılım ve ProgramlamaHer biri alanında uzman ve yaratıcı ekibimizle sizin isteklerinize uygun kaliteli ürünler ortaya koyuyoruz. Hızı ve kaliteyi aynı anda sunabilmek modern dünyanın gereği. Bizler de bunu bilerek müşterilerimize en iyisini sunuyoruz.Sosyal Medya DanışmanlığıSosyal medya artık hayatımızın her alanında yer alıyor. Devlet adamları bile artık bu mecrayı aktif olarak kullanıyorlar. Son beş yıldır şirketler için de vazgeçilmez bir hale geldi. Kurumsal kimlik denilince sosyal medya ilk sıralarda akla geliyor. Sosyal medya yönetimi ise ayrı bir uzmanlık gerektiriyor. Tam bu esnada da Havuç Medya olarak biz devreye giriyoruz. Size bu anlamda bilinmeyen bu dünyada rehberlik ediyoruz. Firmanızı herkesle buluşturuyoruz. Sizin halka açılan yüzünüzü etkin bir şekilde kullanıyoruz. Havuç Medya sosyal medya danışmanlığı ile sizi tüm dünya ile buluşturacak.Firmamız Neler Yapar?

İnternet çağının getirdiği inovatif ve interaktif çözümleri size ulaştırıyor.Prodüksiyon, web yazılım ve programlama, mobil uygulamalar sosyal medya danışmanlığı ve seo alanlarında hizmet vermekteyiz.

Prodüksiyon

Kurumsal bazda isteklerinizi yerine getirmek için kaliteli bir hizmet anlayışına sahibiz. Bu anlamda tanıtım filmi, ürün katalog çekimi, reklam çekimi ve sanal tur çekimi gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Web Yazılım ve Programlama

Her biri alanında uzman ve yaratıcı ekibimizle sizin isteklerinize uygun kaliteli ürünler ortaya koyuyoruz. Hızı ve kaliteyi aynı anda sunabilmek modern dünyanın gereği. Bizler de bunu bilerek müşterilerimize en iyisini sunuyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya artık hayatımızın her alanında yer alıyor. Devlet adamları bile artık bu mecrayı aktif olarak kullanıyorlar. Son beş yıldır şirketler için de vazgeçilmez bir hale geldi. Kurumsal kimlik denilince sosyal medya ilk sıralarda akla geliyor. Sosyal medya yönetimi ise ayrı bir uzmanlık gerektiriyor. Tam bu esnada da Havuç Medya olarak biz devreye giriyoruz. Size bu anlamda bilinmeyen bu dünyada rehberlik ediyoruz. Firmanızı herkesle buluşturuyoruz. Sizin halka açılan yüzünüzü etkin bir şekilde kullanıyoruz. Havuç Medya sosyal medya danışmanlığı ile sizi tüm dünya ile buluşturacak.Firmamız Neler Yapar?İnternet çağının getirdiği inovatif ve interaktif çözümleri size ulaştırıyor.Prodüksiyon, web yazılım ve programlama, mobil uygulamalar sosyal medya danışmanlığı ve seo alanlarında hizmet vermekteyiz.ProdüksiyonKurumsal bazda isteklerinizi yerine getirmek için kaliteli bir hizmet anlayışına sahibiz. Bu anlamda tanıtım filmi, ürün katalog çekimi, reklam çekimi ve sanal tur çekimi gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.Web Yazılım ve ProgramlamaHer biri alanında uzman ve yaratıcı ekibimizle sizin isteklerinize uygun kaliteli ürünler ortaya koyuyoruz. Hızı ve kaliteyi aynı anda sunabilmek modern dünyanın gereği. Bizler de bunu bilerek müşterilerimize en iyisini sunuyoruz.Sosyal Medya DanışmanlığıSosyal medya artık hayatımızın her alanında yer alıyor. Devlet adamları bile artık bu mecrayı aktif olarak kullanıyorlar. Son beş yıldır şirketler için de vazgeçilmez bir hale geldi. Kurumsal kimlik denilince sosyal medya ilk sıralarda akla geliyor. Sosyal medya yönetimi ise ayrı bir uzmanlık gerektiriyor. Tam bu esnada da Havuç Medya olarak biz devreye giriyoruz. Size bu anlamda bilinmeyen bu dünyada rehberlik ediyoruz. Firmanızı herkesle buluşturuyoruz. Sizin halka açılan yüzünüzü etkin bir şekilde kullanıyoruz. Havuç Medya sosyal medya danışmanlığı ile sizi tüm dünya ile buluşturacak.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar