Haydar Hızlı

İstanbul / Esenyurt

Camcı / Aynacı

Hemen Ara

Haydar Hızlı

İstanbul / Esenyurt’ta cam ve ayna imalatı alanında hizmet vermekteyiz. Bakırköy, Beyoğlu, Esenyurt, Pendik, Silivri, Şişli, Ümraniye ve Zeytinburnu bölgeleri başta olmak üzere İstanbul’un tamamına servis imkânımız bulunmaktadır.

Her türlü cam imalatı ve tamiri, cam takma, cam balkon sistemleri, cam kesme, cam kapı tamiri, vitrin camı tamiri ve montajı, vitrin camı sökme, cam raf sistemleri, sürgülü cam balkon, panjur montajı ve tamiri, kepenk tamiri ve montajı, katlanabilir cam balkon, garaj kapısı montajı ve tamiri, kış bahçesi yapımı, cam balkon sistemleri tamiri ve montajı, sineklik tamiri ve montajı, cam sineklik, stor sineklik, sürme sineklik, menteşeli sineklik, pileli sineklik ve yay pimli sineklik montajı, PVC pencere ve kapı sistemleri, akıllı ve otomatik panjur montajı, otomatik kepenk ve garaj kapısı montajı, teras kapama, eşikli ve eşiksiz sürgü sistemi montajı, kedi sinekliği, motorlu panjur tamir ve montajı, alüminyum panjur ve paslanmak çelik panjur montajı hizmetleri vermekteyiz. Deneyimli personellerimiz işlerinizi söz verdiğimiz süre içerisinde teslim etmekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar