Haytaoğlu Oto

İstanbul / Ümraniye

Oto Tamir / Bakım

0Yorum
10Puan

Haytaoğlu Oto - Bayram Aydın

İstanbul Ümraniye’de oto tamiri ve tamir bakım servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Toyota marka araçlarda 30 yıldır profesyonel hizmet vermekteyiz. Ümraniye başta olmak üzere İstanbul'un tüm bölgelerine servis hizmetlerimiz mevcuttur.

Çıraklıktan yetişme ustalarımızda Toyota marka araçlarınızın bakımı, oto tamiri, oto mekanik tamiri, oto elektrik tamiri, akü tamiri ve değişimi, defransiyel tamiri ve değişimi, balata ve fren tamiri, buji değişimi, motor yağı değişimi, airbag beyi tamiri, DPF ve EGR tamiri, bilgisayarlı arıza tespiti, triger kayışı değişimi ve tamiri, otomatik şanzıman arızaları ve ayarı, şanzıman revizyon ve titreme sorunu, motor şanzımanı tamiri ve multimod işlerinizde profesyonel hizmet sunmaktadır. İşlerinizi en kaliteli malzemeleri kullanarak yapmakta ve söz verdiğimiz tarihte teslim etmekteyiz. Ayrıca Toyota multimod kodlama hizmetlerimiz mevcuttur.

Pazar günleri hariç, haftanın her günü servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar